O mnie

Poznaj mnie i moją pasję – matematykę!

Natalia Romańska - Matmasterka

Nazywam się  Natalia Romańska.  Jestem absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie na kierunku „Informatyka i Ekonometria”. Korepetycji udzielam od 16-tego roku życia.  Już wtedy niejednokrotnie słyszałam, że potrafię świetnie tłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia. Jestem osobą niezmiernie cierpliwą (co mogą potwierdzić moi uczniowie), dzięki czemu na lekcjach panuje swobodna atmosfera,  a ja nie mam problemu, aby wytłumaczyć dane zagadnienie drugi lub trzeci raz. 

matmasterka-natalia-karczmarczyk-o-mnie-1
Jesteśmy w kontakcie

Nie tylko korepetycje

Z moimi uczniami i kursantami jestem w kontakcie również poza zajęciami. Grunt to uczyć się w miłej i pozytywnej atmosferze. Nauka od razu staje się przyjemniejsza!

Bądź na bieżąco

Jestem twórczynią popularnego profilu na Instagramie (@mat_masterka – ponad 15 tysięcy obserwatorów), który cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dzielę się na nim dużą dawką darmowej wiedzy!

Prowadzę również konto na TikToku (@mat_masterka – ponad 14 tysięcy obserwatorów, 150 tysięcy polubień), na którym codziennie pojawiają się nowe zadania dla ósmoklasistów i maturzystów!

Projekt bez tytułu
image8

Napisałam eBook'a

Jestem autorką eBooka dla uczniów szkoły podstawowej „Wszystko co musisz wiedzieć przed egzaminem ósmoklasisty” zawierającego praktyczną i pełną wskazówek wiedzę, przydatną dla ósmoklasistów przed egzaminem czekającym ich na zakończenie szkoły podstawowej.

Przeczytaj opinie moich kursantów!

Scroll to Top
Przewiń do góry