Pewniaki MATuralne — W 5 godzin zwiększysz swój wynik o nawet 40 punktów procentowych.

Ogarniesz zadania, które mają największą szansę pojawić się na maturze. Gdybyś przerobiła tylko ten kurs przed maturą 2023, byłabyś w stanie napisać ją na 70%!

* kurs jest w formie nagranej! Po zakupie od razu otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów i możesz działać.

Wiem, jakie masz problemy, ucząc się do matury i pokażę Ci, jak je rozwiązać.

Skąd to wiem? Takie same problemy miały setki moich Kursantek. 

Brak postępów

Uczysz się długimi godzinami, a i tak nie ma progresu? Co, jeśli Ci powiem, że znam sposób na mega szybkie postępy?

Zamieszanie

Nie wiesz, ile już umiesz, co już umiesz, co musisz powtórzyć, czego nie umiesz i czego musisz się jeszcze nauczyć.

Stres

Zdałaś sobie sprawę, że matura już za chwilę, a mało co umiesz? Ludzie dookoła mówią, że już za późno na dobry wynik z matury? Czy istnieje sposób, aby podnieść swój wynik o kilkadziesiąt % w kilka godzin?

Niewiedza

Nie zdajesz sobie sprawy, że uczysz się rzeczy, których nie będzie na maturze. Nie wiesz, czy uczysz się z najlepszego źródła. Skąd mieć pewność, że czegoś nie pominęłam?

Tu znajdziesz wszystkie zadania, które dzielą Cię od wymarzonego wyniku z matury podstawowej.

Koniec zmartwień, od teraz będziesz miała pewność, że znasz wszystkie, najważniejsze typy zadań maturalnych. Te 100 zadań w 2023 roku były warte aż 32 punkty, czyli 70%! 

Wiadomo, możesz wybrać klasyczną drogę: przerobić 2000+ zadań i chodzić na dodatkowe zajęcia 5 razy w tygodniu, a i tak nie będziesz miała pewności, że osiągniesz wymarzony wynik.

Wystarczy nieznajomość kilku kluczowych rodzajów zadań i możesz pożegnać się z wysokim wynikiem, a jeżeli nie znasz żadnego pewniaka, będziesz miała spory problem, żeby zdać…

W 2023 roku moje kursantki, które opanowały tylko te 100 zadań, podwyższały swój wynik o nawet 40 punktów procentowych w zaledwie kilka godzin! 

Mimo to, niektóre osoby dalej uczą się setki godzin, a i tak osiągają kiepskie wyniki…

Dlaczego jedni odnoszą sukces na maturze, a inni nie?

  

Jeżeli jeszcze nie wiesz, ile pewniaków maturalnych występuje w każdym dziale i liczysz na to, że ogarniesz każdy z nich “na farcie”, to muszę Cię zmartwić. Istnieje duża szansa, że przegapisz większość z nich. 

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że matematyka, to jeden z tych przedmiotów, w których liczy się zrozumienie najważniejszych zagadnień, a nie rozwiązywanie zadań “na ślepo”.

Całkowity brak znajomości pewniaków maturalnych praktycznie zawsze skutkuje kiepskim wynikiem na maturze, dlatego zawsze przykładam do nich szczególną uwagę podczas moich zajęć i kursów całorocznych.

Czy mogę szukać pewniaków maturalnych na własną rękę?

Oczywiście, że tak! Przecież wszystkie arkusze maturalne z ostatnich 30 lat są dostępne w internecie. Jeśli masz czas na ich szukanie, to jak najbardziej możesz zrobić to sama! 

Dodam tylko, że znalezienie wszystkich pewniaków maturalnych zajęło mi około 3 miesiące, więc jeżeli masz odpowiednie doświadczenie i dużoooo wolnego czasu, to dasz radę!

Wiem, że jesteś rozsądna i zależy Ci na zaoszczędzeniu czasu, a nie na zmarnowaniu go, dlatego na pewno spodoba Ci się, to co dla ciebie przygotowałam niżej!

Zastanawiasz się, czy to coś dla ciebie?

Ten kurs nie jest dla osób, które chodzą na skróty i szukają “łatwego” wyjścia, tylko dla ambitnych Maturzystek, które mają dość siedzenie po nocach nad książkami i osiągania kiepskich efektów. 

Pewniaki MATuralne to potężne narzędzie, które pomoże Ci zwiększyć swój wynik na maturze. Będziesz miała pewność, że ogarniasz najważniejsze typy zadań i nie stracisz punktów na czymś, co było pewne, że się pojawi

Ale Natalia, co jeśli nie potrzebuje zdać matury na bardzo wysoki wynik? Nieważne, na jakim poziomie jesteś. Znajomość pewniaków maturalnych to klucz do sukcesu i spokojnej głowy na maturze. 

Jeżeli Twoim celem jest tylko zdać maturę, ten kurs znacznie Ci to ułatwi. Średnio 70% zadań na maturze to pewniaki maturalne.

Rok temu, po zajęciach z Pewniaków maturalnych, dostałam dziesiątki takich wiadomości!

O to kilka z nich. Ten kurs działa i to fakt. Zobacz sama:

Okej, ale co muszę zrobić, żeby ogarnąć wszystkie pewniaki?

5+

Tyle godzin nagrań będziesz musiała obejrzeć.

101

Tyle zadań będziesz musiała dokładnie przerobić.

40%

Nawet o tyle punktów procentowych będziesz mogła zwiększysz swój wynik.

Co, jeśli się nie będę umiała sobie poradzić?

Nie przejmuj się, kurs jest dobrze przemyślany, a szansa na pogubienie się w nim jest bardzo mała. Zobacz sama, jak wygląda wnętrze kursu.

Dodatkowo otrzymasz dostęp do grupy kursantów, na której pomogę Ci ja lub inni kursanci. Będziesz miała 100% pewności, że wszystko zrozumiesz. Nigdy nie dojdzie do sytuacji, w której nie będziesz wiedziała, co dalej masz zrobić!

Okej a mogę zobaczyć, jak prowadzisz kurs? ​

No pewnie! Przygotowałam dla ciebie, 2 darmowe pewniaki maturalne z tego kursu, abyś sprawdziła, czy podoba się Ci się moje tłumaczenie!

Nie kupuj w ciemno, kliknij w nagrania niżej! 

Są to wartościowe materiały i nawet jeśli nie planujesz kupić kursu, warto je obejrzeć!

Wystarczy, że klikniesz przycisk na dole i obejrzysz darmowe filmiki!

Wygląda to nieźle, pokażesz mi wszystko, czego mogę się spodziewać?

Kurs jest przygotowany w bardzo prosty i przejrzysty sposób, na pewno się nie pogubisz.

✔️ Podczas zakupu kursu, automatycznie utworzy się Twoje konto w strefie kursanta.

✔️ Od razu otrzymasz dostęp do wszystkich nagrań, kart pracy oraz grupy kursantów.

✔️ Dostęp do kursu otrzymasz do maja, czyli do matury.

✔️ Od tego momentu twoim celem będzie realizacja zadań krok po kroku.

✔️ Oglądaj nagrania, wypełniaj kartę pracy i poczuj, jak Twoja pewność siebie rośnie.

✔️ Typy zadań są podzielone na działy tak, abyś robiła najszybsze postępy.

✔️ Cały kurs jest nagrany, więc możesz do niego wracać w każdej chwili.

✔️ Nie będziesz musiała tracić czasu na szukanie twierdzeń i wzorów po podręcznikach, wszystko znajdziesz w uzupełnionej karcie wzorów.

✔️ Kurs jest przystosowany do realizacji z telefonu/tabletu! Masz do niego dostęp wszędzie, gdzie chcesz!

Dlaczego warto zainwestować w kurs "Pewniaki MATuralne"?

Szybki Postęp

Celem kursu jest osiągnięcie jak najlepszych efektów, w jak najkrótszym czasie. Uczysz się tylko zadań, które mają największą szansę pojawić się na maturze.

Ciągłe Wsparcie

Od lat moi uczniowie cenią sobie pomoc 24/7. Masz problem z jakimś zadaniem? Na pewno, otrzymasz odpowiedź ode mnie lub innych kursantów. Nigdy nie zostaniesz sama!

Czas

Koniec z nieprzespanymi nocami. Kilka godzin pracy z tym kursem jest warte więcej niż setki godzin nauki na własną rękę. Potwierdzają to wyniki zeszłorocznych kursantów!

Karty Pracy

Dostanie każdy Maturzysta, który dołączy do kursu. Dzięki temu rozwiązaniu sprawdzisz, czy w 100% opanowałaś dane zagadnienie. Nie ma szans, że coś pominiesz.

Tylko pewniaki

W tym kursie nie ma żadnej ściemy. Uczysz się wyłącznie najważniejszych typów zadań.

Pewność siebie

Znajomość pewniaków nie tylko podniesienie Twój wynik, ale sprawi, że podejdziesz do matury na luzie!

Zobacz, co mówią moje Kursantki!

Wszystko, co otrzymujesz to:

✔️ Kurs “Pewniaki MATuralne”.

✔️ Dostęp do kursu do matury 2024, czyli do maja.

✔️ Kartę pracy i dostęp do grupy kursantów.

✔️ ponad 5h nagrań i 101 pewniaków maturalnych.

✔️ Bonus w postaci uzupełnionej karty wzorów.

Brzmi super, ale jaka jest cena?


Zgarnij dostęp do kursu za jedyne:  349 zł

FAQ - Najczęściej Zadawane Pytania

To typy zadań, które występują najczęściej na maturze. W 2023 roku punkty z pewniaków maturalnych stanowiły 70% wszystkich punktów możliwych do zdobycia  na maturze. Znajomość ich wszystkich jest niezbędna, jeżeli chcesz drastycznie podnieść swój wynik z matematyki oraz osiągnąć wymarzony efekt.

Nie, cena nigdy nie będzie niższa.

Tak, kurs jest przystosowany pod najnowsze zmiany dotyczące matury 2024 z matematyki. Znajdują się w nim tylko i wyłącznie najświeższe zadania, które mają największą szansę się pojawić na maturze 2024 w nowej formule. Nie znajdziesz tu zbędnych informacji.

Tak, nie ważne, na jakim poziomie wiedzy jesteś. Znajomość każdego pewniaka maturalnego znacznie ułatwi Ci zdanie matury oraz zwiększy Twój wynik o nawet kilkadziesiąt punktów procentowych! Pamiętaj jednak, że ten kurs nie jest kursem kompleksowym przygotowującym do matury od 0. Takim kursem jest kurs całoroczny, który możesz kupić tutaj

Matura z matematyki dla każdego

Kursy prowadzone są przez doświadczoną korepetytorkę – Natalię Romańską, która nie tylko przekazuje wiedzę w przystępny sposób, ale także dba o przyjazną i spokojną atmosferę podczas kursu. Przy mnie nie musisz się bać zadać pytania i nigdy nie usłyszysz ode mnie „To już powinnaś umieć!”. Zadania maturalne, umiejętność analitycznego myślenia, korzystania z karty wzorów czy kalkulatora – te wszystkie aspekty poruszam na kursach. Nie bez powodu nazwane są kompleksowymi. Kursy opierają się na nowoczesnych metodach nauczania jak i tych starych, które po prostu sprawdzają się od lat. Dzięki zastosowanym metodom znacznie szybciej przyswoisz wiedzę i zostanie zapamiętana przez Ciebie na dłużej. Kursanci nie muszą martwić się, czy nie pominęli czegoś z podstawy programowej oraz czy wyrobią się z powtórkami przed maturą. Ja dbam o to za Was! Dzięki uporządkowanemu tokowi nauki, solidnych powtórkach i możliwości sprawdzenia swojej wiedzy, nauka jest niezwykle skuteczna. Po pierwszych spotkaniach z kursów uczniowie zawsze czują się zaopiekowani i poprowadzeni „za rączkę” aż do matury! 

 

Kurs maturalny z matematyki stworzony z myślą o Tobie

Chcesz odpowiednio przygotować się do ważnego egzaminu? Szukasz sposobu, aby poszerzyć swoją wiedzę i zyskać nowe umiejętności? Przygotowanie do matury z matematyki jest łatwiejsze, niż Ci się wydaje! Już dziś przekonaj się, że za sprawą profesjonalnie przeprowadzonego kursu maturalnego online zdobędziesz informacje niezbędne do dobrego napisania każdego ważnego testu. Dowiesz się, jak rozwiązać najtrudniejsze zadania oraz wykorzystać w praktyce teorię ze szkolnych podręczników.

Zagwarantuj sobie miejsce na wymarzonych studiach dzięki wysokiemu wynikowi z egzaminu. Kurs maturalny z matematyki prowadzony online jest komfortowym i przystępnym rozwiązaniem dla każdego. Zdobędziesz niezbędną wiedzę bez konieczności wychodzenia z domu. Zaoszczędź czas i zapomnij o dojazdach do korepetytora. Odpowiednie przygotowanie jest możliwe bez żmudnych i powtarzalnych metod. Przekonaj się, że matematyka jest dla każdego! Matura stanie się łatwiejsza dzięki lekcjom dostosowanym do Twoich możliwości. Skontaktuj się już dziś!

Odkryj moc Pewniaków MATuralnych!

Kurs Pewniaki MATuralne z Matematyki Podstawowej, stworzony z myślą o skutecznej i pewnej nauce przed egzaminem maturalnym. Dlaczego warto do mnie dołączyć? Mój kurs koncentruje się na kluczowych zagadnieniach, które regularnie pojawiają się na egzaminach maturalnych z matematyki podstawowej. Zdobędziesz niezbędną wiedzę, zdolności analityczne i pewność w rozwiązaniu zadań. Doświadczona prowadząca — Natalia Romańska ma bogate doświadczenie w nauczaniu matematyki podstawowej oraz rozszerzonej. Przygotowała setki maturzystów do matury. Z jej wsparciem zrozumiesz skomplikowane koncepcje i opanujesz skuteczne strategie rozwiązywania zadań. Uczestnicy mają swobodę dostosowania tempa nauki do swoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy jesteś gotów na intensywną naukę, czy preferujesz spokojniejsze tempo, kurs Pewniaki MATuralne dostosuje się do Ciebie. Kurs zapewnia praktyczną wiedzę i umiejętność rozwiązywania zadań maturalnych, abyś mógł/mogła doskonalić swoje umiejętności w przyjaznych warunkach, przygotowując się do różnych typów zadań maturalnych. Kurs z pewniakami maturalnymi oparty jest na wieloletnim doświadczeniu prowadzącej, która nie tylko doskonale zna specyfikę egzaminów maturalnych, ale także potrafi przekazywać wiedzę w sposób przystępny i angażujący. Zaufaj ekspertowi, który z troską pomoże Ci osiągnąć zamierzone cele! Zdobądź pewność siebie na maturze z matematyki podstawowej! Dołącz do naszego kursu Pewniaki Maturalne już dziś!Przewiń do góry