Studyjna fotografia ciążowa z Moniką Serek

Witaj! Wspaniale Cię gościć na stronie mojego kursu online

5 lub 8 merytorycznych lekcji

Postprodukcja

Bonusy ułatwiające pracę fotografa

Wiedza w pigułce (prawie 6 godzin samych konkretów)

Wsparcie merytoryczne

Widoczne efekty

Pomysły na łatwe i tanie stylizacje

Zdjęcia stworzone podczas tworzenia kursu

Jeżeli marzysz o tym, byTworzyć kadry pełne artyzmu i klasy

Kreować obrazy, w których Twoi klienci zakochają się na zabój

Pracować z najlepszymi klientami i z kalendarzem wypełnionym po brzegi

Przeczytaj uważnie, co przygotowałam dla Ciebie w swoim autorskim kursie! Oferta będzie ważna jeszcze przez:

Dni
Godziny
Minuty

!

!

Chcę kupić ten kurs!
Click to play video
 • Często zdarza Ci się zrobić sesje, z których NIE jesteś zadowolona?
 • Jesteś zdołowana, że choć pracujesz już kilka lat w branży, Twoje zdjęcia nadal pozostawiają wiele do życzenia?
 • Twoje zdjęcia są banalne, bez "tego czegoś"?
 • Chcesz nadać swoim zdjęciom niepowtarzalny styl, jednak postprodukcja sprawia Ci wiele problemów?
 • Nie stać Cię na kupowanie wielu różnorodnych kreacji, a Twoje zdjęcia wieją nudą?
 • Przeraża Cię, że i tak nie zadowolisz swoich klientów – bez względu na to, co zrobisz? Ten lęk Cię paraliżuje i odbiera Ci odwagę, by robić coś prawdziwie swojego?
 • Dobija Cię, że nie wiesz jak rozmawiać z klientami na sesji, jak przekonać ich do swojej wizji, jak pracować z parą – w której małżonek jest nastawiony do Ciebie sceptycznie?

Sprawdź, czy kurs jest dla Ciebie:

Jesteś w dobrym miejscu! Podzielę się z Tobą swoim 10-letnim doświadczeniem i przekażę swoje autorskie tajemnice robienia takich zdjęć:

Chcę robić takie zdjęcia!

Ile razy przeglądając ujęcia z sesji, smuciłaś się i byłaś sfrustrowana, że nie dałaś z siebie wszystkiego?

Twoja wizja gdzieś umknęła, pozostawiając Cię z tym, co zawsze... Z mało górnolotnymi efektami. Nie tak to miało wyglądać... Przecież jesteś gotowa na o wiele więcej!


Po przerobieniu mojego kursu będziesz, bo zapomnisz o takich sytuacjach!


Całą swoją wiedzę zamknęłam w sześciu praktycznych lekcjach - to tylko i aż 5 godzin nagrań!


W bardzo prosty i przejrzysty sposób dzielę się z Tobą moją wiedzą i spojrzeniem na studyjną fotografię ciążową. Tym samym przeprowadzam Cię za rękę bardzo płynnie, przez wszystkie aspekty sesji, poczynając od umówienia sesji, poprzez rozmowę z Klientami. Zdradzam tajniki światła studyjnego, omawiam pozycjonowanie przyszłych mam, pozycjonowanie par, a także tworzenie stylizacji.

Czy pamiętasz jeszcze te wieczory i noce, których NIE zarywałaś nad niekończącą się obróbką?

Doskonale wiem, że w naszej profesji czas to towar deficytowy. W kursie tym zawarłam samo mięso - wszystkie najważniejsze aspekty fotografii studyjnej, bez zbędnych ozdobników, tak byś jak najwięcej zobaczyła, przyswoiła i w efekcie wzniosła swą przygodę fotograficzną na wyższy poziom.

...bo tylko zdjęcia na najwyższym poziomie zapewnią Ci uznanie klientek!

Wisienką na torcie w moim kursie jest postprodukcja, której poświęcam cały moduł. Zdradzam w nim wszystkie swoje tajemnice i triki! Nauczę Cię swoich sposobów na szybką obróbkę. Dołącz do kursu i poznaj moje metody, dzięki którym obróbka jednego zdjęcia zajmie Ci 15 minut - uwierzysz?

Monika, ale ja nie mam czasu na przerabianie kursów!

Ten kurs jest dla mnie!

Pokażę Ci, jak wydobyć boginię zmysłowości i kobiecości z nawet najbardziej nieśmiałej i zamkniętej mamy...

W kursie fotografuję nie modelki a normalne mamy, normalnych partnerów, normalne pary. Dzięki temu masz szansę zobaczyć, jak pracuję z „przeciętnymi” klientami, którzy nie mają doświadczenia w modelingu. Nauczę Cię pracować ze zwykłymi ludźmi, którzy w Twoim obiektywie staną się prawdziwymi gwiazdami! Poznasz techniki, dzięki którym przyszła mama „pójdzie za Tobą", zaufa Ci, bo poczuje się najpiękniejsza na świecie!

Zniknie krępacja i nieśmiałość - pozostanie czysty artyzm i świetna zabawa przed obiektywem.

Chcę kupić kurs!

Zobacz, co znajdziesz w moim kursie

Studyjna fotografia ciążowa z Moniką Serek

Przygotowałam dla Ciebie 5 lub 8 modułów szkoleniowych wypełnionych po brzegi moją wiedzą. Zobacz, czego nauczysz się z każdego z nich:

Omówienie i przedstawienie procesu umawiania sesji i projektowania sesji w taki sposób, by w efekcie spełniła ona oczekiwania klienta i fotografa.

PRZYGOTOWANIE DO SESJI

OŚWIETLENIE STUDYJNE

Omówienie oświetlenia studyjnego, parametrów technicznych i ustawień praktycznych. Zaprezentowanie trzech różnych ustawień lampy, które dają piękne efekty, bez zbędnych obciążeń i utrudnień. Wszystko praktycznie i prosto - tak jak lubię. W module fotografuję mamę- ukazując surowe kadry – prosto z aparatu.

Ukazanie w przejrzysty sposób pracy: fotograf – mama.

Przedstawienie póz stojących, siedzących i leżących. Omówienie ważnych detali i szczegółów stanowiących istotę w pozycjonowaniu. Sesja pokazowa.

POZYCJONOWANIE PRZYSZŁEJ MAMY

2

3

1

2

3

Moduł skupiający swą uwagę na pozycjonowaniu przyszłych rodziców w taki sposób, by powstawały kadry pełne magii i miłości. Sesja pokazowa.

POZYCJONOWANIE RODZICÓW

SZTUKA STYLIZOWANIA

Moduł ukazujący 12 inspirujących stylizacji przyszłej mamy, obejmujących materiały, suknie i body. Omówienie doboru kolorów, tworzenia wyjątkowych kompozycji i kreacji. Stylizacje stojące, siedzące, poza z góry.

4

6

5

4

5

+

BONUS

Jak wykorzystać kąt

w studio, by zrobić nieprzeciętne ujęcia.

Nauczę Cię, jak trafnie ustawić modelkę w kącie, by wyeksponować jej wdzięki.

+

Moduł, w którym

pokazuję Ci, jak wykonać obróbkę zdjęć

czarno-białych, tak by

wydobyć z nich głębię i sprawić, by na długo przyciągały wzrok. Przeprowadzę Cię krok po kroku przez cały proces postprodukcji.

OBRÓBKA

B&W

7

8

7

8

JAK ROZWIAĆ

MATERIAŁ

NA SESJI PRACUJĄC W POJEDYNKĘ

Zastanawiasz się, jak poradzisz sobie z rozwianiem materiału, gdy jesteś w studio w pojedynkę?

Po obejrzeniu tego modułu nie będzie, to już dla Ciebie problemem!

POSTPRODUKCJA

Moduł ukazujący postprodukcję 3 wybranych zdjęć, wykonanych w trakcie sesji pokazowych. Obróbka graficzna od A do Z w Adobe Lightroom i Photoshop wedle mojego stylu.

6

Pragniesz osiągać jeszcze lepsze wyniki?

Zobacz, jakie bonusy przygotowałam dla Ciebie!

Czyli 5 sposobów na uzyskanie zjawiskowej tiulowej sukni przy użyciu jedynie kawałka tiulu. To pozwoli Ci zaoszczędzić koszty związane z kupowaniem kolejnej kreacji do Twojego studia! Poza tym taką kreację każdorazowo dopasowujesz do mamy - będzie pasować do każdej: tej szczuplejszej i tej większej!

Tutorial "Suknia z tiulu"

1

Tutorial "Suknia z jersey'u"

Czyli 5 sposobów na uzyskanie zjawiskowej tiulowej sukni przy użyciu jedynie kawałka jersey'u. To pozwoli Ci zaoszczędzić koszty związane z kupowaniem kolejnej kreacji do Twojego studia! Poza tym taką kreację każdorazowo dopasowujesz do mamy - będzie pasować do każdej: tej szczuplejszej i tej większej!

2

Plan sesji do druku

Sesje tworzone w oparciu o plan są spójne, szybkie i konkretne! Dzięki niemu unikniesz zagubienia się w sesji, kreacjach i tego pytania "yyyyy, co dalej??" Kiedy zagadasz się z klientką, bądź zakręcisz przy zdjęciach, to szybkie zerknięcie do planu pozwoli Ci wrócić na dobre tory.

3

Wywiad przeprowadzony już w momencie umawiania sesji pozwoli Ci lepiej poznać swoją klientkę. Ona również poczuje się wysłuchana i ważna, że jej potrzeby się liczą! Dzięki pytaniom ułożonym w zgrabną listę niczego nie pominiesz!

4

Wywiad dla klientki do druku

5

Przygotowałam dla Ciebie fotografie z mamami w pozycjach, które są moim "must have" podczas sesji ciążowych! Powieszone w studiu stanowią idealną inspirację, ale również przepięknie ozdabiają pomieszczenie, nadając mu profesjonalny styl.

Zestaw póz dla mamy do druku

5

Zestaw póz dla pary do druku

Przygotowałam dla Ciebie fotografie z parami w pozycjach, które są moim "must have" podczas sesji ciążowych! Powieszone w studiu stanowią idealną inspirację, ale również przepięknie ozdabiają pomieszczenie, nadając mu profesjonalny styl.

6

6

7

Przygotowałam dla Ciebie fotografie z mamami w wyjątkowych pozycjach w "rogu ściany". Powieszone w studiu stanowią idealną inspirację, ale również przepięknie ozdabiają pomieszczenie, nadając mu profesjonalny styl.

Zestaw póz w rogu ściany do druku

7

Tworzenie teł fotograficznych

Czyli kilka sposobów na to, jak tworzyć wyjątkowe scenerie i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy. Dzięki tym prostym trikom, stworzysz wyjątkowe tło, które będzie pięknym dopełnieniem Twoich zdjęć.

8

8

9

We współpracy z bardzo zdolną Klaudią przygotowałyśmy dla Ciebie zestaw póz, dzięki którym w elegancki sposób powiesisz na ścianie "ściągę na sesję" ale również ozdobisz swoje studio!

20 artystycznych plakatów z pozami do druku

9

10

Palety kolorów

"Kolory kreatywne”, „Kolory ziemi”, „Kolory pastelowe”, „Kolory niebieskozielone". Zestaw, dzięki któremu w łatwy sposób można dobrać pasujące do siebie kolory – do druku.

10

Paleta Inspiracji
„Kolory pastelowe”

11

E-book "Studyjna fotografia ciążowa"

Moja bestsellerowa książka, w której zamknięta jest pigułka wiedzy - przeczytanie jej uzupełni wiedzę, którą przekazuję w kursie online. Książka zawiera w sobie tonę inspiracji sygnowanych moimi kadrami.

11

12

Grupa tylko dla Kursantów

Dołączając do kursu w pakiecie GOLD i PLATINUM wejdziesz do elitarnego grona Kursantów online. Na grupie poprowadzę webinar tylko dla Was, na którym pokażę na żywo obróbkę mojego zdjęcia oraz jednego zdjęcia nadesłanego od kursantów. Na żywo, krok po kroku omówię, co robię i będę odpowiadać na pytania - to jedyna taka okazja!

12

13

Dodatkowe webinary na grupie

Na grupie dla kursantów pakietu GOLD i PLATINUM odbywają się dodatkowe spotkania. Tematyka webinarów jest odpowiedzią na potrzeby uczestników. Organizujemy również sesje Q&A, na których można zadać wszelkie pytania o fotografię i pracę z klientem.

13

Dołącz do kursu i naucz się robić takie ujęcia!

Kurs jest dla wszystkich osób, które chcą poznać tajniki mojego know how. Które chcą zobaczyć, jak pracuję z przyszłą Mamą i z parą. Które zastanawiają się, jak wygląda moja obróbka graficzna i chcą nauczyć się tworzenia artystycznych obrazów w sposób prosty i praktyczny.


Obojętnie czy jesteś na początku swej drogi, czy już nią kroczysz – kurs pomoże Ci zweryfikować swoją wiedzę. Ukaże Ci prostotę mojej pracy i nakieruję Cię na to, co w fotografii ciążowej jest najważniejsze wedle mnie. Dzięki zawartej w nim wiedzy – odnajdziesz nową motywację i inspirację do tworzenia własnych - pięknych obrazów.

Zobacz zdjęcia i opinie kursantek


Kamila Ozdarska

Zacznę od tego, że marzyłam o warsztatach u Moniki od długiego czasu ale ciągle ich nie było... I nagle Monia wymyśliła Warsztaty online!! To był strzał w dziesiątkę!

Niesamowite spotkanie, warsztaty nasycone nieziemską kobiecą energią! Mega duża dawka wiedzy, do której mogę wrócić w każdej chwili!

Dzięki warsztatom nabrałam więcej pewności siebie i dystansu do tego co robię! Zdobyłam wiele nowych inspiracji i motywacji do działania!

Grupa po warsztatowa - to miejsce gdzie możliwe jest wszystko z innymi fotografami, którzy gonią za tym samym!

Jeśli jeszcze ktoś się zastanawia i nie jest pewny mogę powiedzieć tylko jedno! Nie będziesz żałować!

Katarzyna Bernadeta Brzozowska

Jestem fotografką od 11 lat, sesjami ciążowymi zajmuję się od 3. Pomimo tak długiej praktyki z aparatem na moich sesjach często panował chaos, głównie przez stres. Dzięki temu, że zdecydowałam się na kurs u Moniki nabrałam pewności siebie, każda sesja jest skrupulatnie przygotowywana przeze mnie, a o stresie już dawno zapomniałam.

Jeśli chodzi o sam kurs najwięcej zmian w moich pracach, wniósł moduł o stylizacji materiałów. Byłam z niego najbardziej zadowolona. Kolejna bardzo ważna rzecz w kursie, która ułatwiła mi pracę w studio, to palety inspiracji z kolorami. Patrząc na moje zdjęcia, ciągle mi coś nie pasowało, to były właśnie źle dobrane kolory. Teraz każda stylizacja wygląda spójnie, a klientki są zachwycone.

Kurs nauczył mnie nie tylko praktycznych rzeczy ale dopełnił wcześniej zdobytą przeze mnie wiedzę. Brakowało mi przysłowiowej „kropki nad i’’. Jako fotograf w końcu zaczęłam czuć się pewnie w tym co robię. Nabyłam ogrom przydatnych umiejętności, dzięki którym mogę czuć się swobodnie podczas każdej sesji jak i pracy z klientem.


Długo zastanawiałam się nad zakupem tego kursu. Bałam się, że nie spełni moich oczekiwań. Tym bardziej że jego cena, jak dla amatora była niemała. Obawy minęły po pierwszym odcinku. A dziś, po zakończeniu kursu wiem, że były to najlepiej zainwestowane pieniądze na swój rozwój osobisty.

Monika poprowadziła nas krok po kroku do wykonania zjawiskowych sesji. Filmy zawierają konkretną wiedzę w pigułce, bez zbędnej "paplaniny". Dzięki temu kursant nie traci czasu na dotarcie do konkretnych informacji. Pozycjonowanie i obróbka, to już prawdziwy sztos. W końcu ktoś odczarował mi Photoshopa! Okazało się, że to wcale nie jest takie trudne, jak się wydawało. Monika udowadnia, że nie trzeba mieć najdroższego i najnowszego sprzętu, czy wydawać wszystkich pieniędzy na stylizacje. Pokazuje, jak tanim kosztem uzyskać ciekawe efekty.

Patrzę na swoje fotografie i nie wierzę, że to moje dzieło. Może jeszcze nieidealne, ale już wzbudzające zachwyt modelek. Kurs przerósł moje oczekiwania. I z tego co widzę na naszej kursowej grupie, nie tylko moje.

Moniko... dziękuję!


Barbara Suzanowicz

Ty też możesz zacząć tworzyć kadry pełne magii!

Anna Raczkowska

To był cudowny kurs, był a raczej jest, bo wciąż do niego zaglądam. Ogromna dawka wiedzy jaką Monika przekazuje w sposób jasny, krok po kroku, powoduje, że chcesz więcej i więcej. Wszystkie rady, wskazówki i podpowiedzi są bardzo pomocne jak również pochwały, przez które człowiek staje się pewniejszy siebie. To były dobrze zainwestowane pieniądze. Marzenia się spełniają. Monisiu dziękuję za ten kurs!!


Ewa Mazurkiewicz

Do tej pory zajmowałam się jedynie fotografią plenerową, w studiu robiłam jedynie zdjęcia noworodkowe przy dziennym świetle i zawsze obawiałam się robienia zdjęć studyjnych. Zakup tego kursu był strzałem w dziesiątkę!

Wszystkie interesujące mnie zagadnienia są wytłumaczone w bardzo przystępny sposób, każde zagadnienie wytłumaczone krok po kroku.

Dzięki temu kursowi mogłam wyjść ze swojej strefy komfortu, a fotografie studyjną pokochałam całym sercem. Uważam, że jest to bardzo dobra inwestycja w swoje umiejętności.

Dzięki temu poszłam w nowym kierunku, zaczęłam się rozwijać, i dziś jestem już pewna swoich możliwości.


W 2011 roku – zostałam szczęśliwą mamą – mojego pierwszego dziecka. Narodziny córki – Nadii, sprawiły, że odkryłam pasję do fotografowania. Na początku było to jedynie hobby, lecz z czasem, przerodziło się w coś, bez czego nie potrafiłam już żyć. Dzięki mojej wrodzonej upartości i ambicji, a także skoncentrowaniu na celu, założyłam i rozwinęłam własną firmę fotograficzną: Monika Serek PHOTOGRAPHY, nadając jej indywidualnego charakteru.Dziś uważana jestem za jednego z najlepszych fotografów ciążowych, noworodkowych i dziecięcych w Polsce.

Nazywam się Monika Podolska-Serek i jestem fotografem tworzącym fotografię artystyczną.

Moją specjalizacją są sesję ciążowe, noworodkowe i portrety dziecięce.

Dlaczego warto się uczyć akurat ode mnie?

Moją misją zawodową jest wspieranie innych w osiąganiu ich celów fotograficznych, a także w rozwijaniu ich motywacji i pasji.

Chcę się od Ciebie uczyć!

Wybierz pakiet dla siebie i dołącz do nich i Ty!

Z moich szkoleń skorzystało już ponad 500 kursantów!

1099 zł

1399 zł

1999 zł

SILVER

GOLD

PLATINUM

 1. Przygotowanie do sesji
 2. Oświetlenie studyjne
 3. Pozycjonowanie mamy
 4. Pozycjonowanie rodziców
 5. Sztuka stylizowania +BONUS Jak wykorzystać kąt w studio, by zrobić nieprzeciętne ujęcia

Dostęp do modułów 1-5

 1. Tutorial "Suknia z tiulu"
 2. Tutorial "Suknia z jersey'u"
 3. Plan sesji do druku
 4. Wywiad dla klientki
 5. Zestaw póz dla mamy
 6. Zestaw póz dla pary
 7. Zestaw póz w rogu ściany
 8. Palety kolorów
 9. E-book "Studyjna fotografia ciążowa"
 10. 20 artystycznych plakatów

10 BONUSÓW

 1. Przygotowanie do sesji
 2. Oświetlenie studyjne
 3. Pozycjonowanie mamy
 4. Pozycjonowanie rodziców
 5. Sztuka stylizowania +BONUS Jak wykorzystać kąt w studio, by zrobić nieprzeciętne ujęcia
 6. Postprodukcja
 7. Obróbka B&W
 8. Jak rozwiać materiał na sesji

Dostęp do modułów 1-8

13 BONUSÓW

 1. Tutorial "Suknia z tiulu"
 2. Tutorial "Suknia z jersey'u"
 3. Plan sesji do druku
 4. Wywiad dla klientki
 5. Zestaw póz dla mamy
 6. Zestaw póz dla pary
 7. Zestaw póz w rogu ściany
 8. Tworzenie teł fotograficznych
 9. Palety kolorów
 10. E-book "Studyjna fotografia ciążowa"
 11. 20 artystycznych plakatów
 12. Grupa na FB
 13. Dodatkowe webinary online
 1. Tutorial "Suknia z tiulu"
 2. Tutorial "Suknia z jersey'u"
 3. Plan sesji do druku
 4. Wywiad dla klientki
 5. Zestaw póz dla mamy
 6. Zestaw póz dla pary
 7. Zestaw póz w rogu ściany
 8. Tworzenie teł fotograficznych
 9. Palety kolorów
 10. E-book "Studyjna fotografia ciążowa"
 11. 20 artystycznych plakatów
 12. Grupa na FB
 13. Dodatkowe webinary online

13 BONUSÓW

Dostęp do modułów 1-8

Ograniczona ilość miejsc!


2 GODZINY KONSULTACJI

Kupuję pakiet PLATINUM
Kupuję pakiet GOLD
Kupuję pakiet SILVER
 1. Przygotowanie do sesji
 2. Oświetlenie studyjne
 3. Pozycjonowanie mamy
 4. Pozycjonowanie rodziców
 5. Sztuka stylizowania +BONUS Jak wykorzystać kąt w studio, by zrobić nieprzeciętne ujęcia
 6. Postprodukcja
 7. Obróbka B&W
 8. Jak rozwiać materiał na sesji

Na podjęcie decyzji masz jeszcze:

Dni
Godziny
Minuty

Po tym czasie będziesz musiała zaczekać z kupnem do kolejnej edycji!

Dni
Godziny
Minuty

Wybierz jeden z trzech pakietów

SILVER

GOLD

PLATINUM

Pakiet SILVER

+

Roczny dostęp do modułów 1-5

 1. Przygotowanie do sesji
 2. Oświetlenie studyjne
 3. Pozycjonowanie przyszłej mamy
 4. Pozycjonowanie przyszłych rodziców
 5. Sztuka stylizowania +BONUS Jak wykorzystać kąt w studio, by zrobić nieprzeciętne ujęcia
 1. Tutorial "Suknia z tiulu"
 2. Tutorial "Suknia z jersey'u"
 3. Plan sesji do druku
 4. Wywiad dla klientki do druku
 5. Zestaw póz dla mamy do druku
 6. Zestaw póz dla pary do druku
 7. Zestaw póz w rogu ściany do druku
 8. Palety kolorów
 9. E-book "Studyjna fotografia ciążowa"
 10. 20 artystycznych plakatów

+

Roczny dostęp do 10 BONUSÓW

1099 zł

Kupuję pakiet SILVER

+

Jeśli masz jeszcze większy apetyt na wiedzę, to zainteresuje Cię

Pakiet GOLD

+

Roczny dostęp do modułów 1-8

 1. Przygotowanie do sesji
 2. Oświetlenie studyjne
 3. Pozycjonowanie przyszłej mamy
 4. Pozycjonowanie przyszłych rodziców
 5. Sztuka stylizowania +BONUS Jak wykorzystać kąt w studio, by zrobić nieprzeciętne ujęcia
 6. Postprodukcja
 7. Obróbka B&W
 8. Jak rozwiać materiał na sesji będąc pracując w pojedynkę
 1. Tutorial "Suknia z tiulu"
 2. Tutorial "Suknia z jersey'u"
 3. Plan sesji do druku
 4. Wywiad dla klientki do druku
 5. Zestaw póz dla mamy do druku
 6. Zestaw póz dla pary do druku
 7. Zestaw póz w rogu ściany do druku
 8. Tworzenie teł fotograficznych
 9. Palety kolorów
 10. E-book "Studyjna fotografia ciążowa"
 11. 20 artystycznych plakatów z pozami do druku
 12. Zaproszenie do elitarnej grupy na FB tylko dla Kursantów
 13. Dodatkowe webinary online

+

Roczny dostęp do 13 BONUSÓW

1399 zł

Kupuję pakiet GOLD

+

+

Dla najbardziej zdeterminowanych Kursantów zarezerwowałam

Pakiet PLATINUM

+

Roczny dostęp do modułów 1-8

 1. Tutorial "Suknia z tiulu"
 2. Tutorial "Suknia z jersey'u"
 3. Plan sesji do druku
 4. Wywiad dla klientki do druku
 5. Zestaw póz dla mamy do druku
 6. Zestaw póz dla pary do druku
 7. Zestaw póz w rogu ściany do druku
 8. Tworzenie teł fotograficznych
 9. Palety kolorów
 10. E-book "Studyjna fotografia ciążowa"
 11. 20 artystycznych plakatów z pozami do druku
 12. Zaproszenie do elitarnej grupy na FB tylko dla Kursantów
 13. Dodatkowe webinary online

+

Roczny dostęp do 13 BONUSÓW

1999 zł

Kupuję pakiet PLATINUM

+

2 godziny indywidualnych konsultacji

 • rozmawiamy na dowolne - fotograficzne tematy
 • pomogę Ci rozruszać Twój biznes
 • odpowiem na Twoje obróbkowe pytania
 • indywidualnie podejdę do Twoich wyzwań
 • wszystko to online w bezpiecznej i miłej atmosferze!

Pakiet PLATINUM występuje tylko w 10 ezgemplarzach! Tylko w ten sposób będę mogła BEZ POŚPIECHU w pełni ZAANGAŻOWAĆ się w indywidualne potrzeby Kursantów.

Pakiet
PLATINUM

+

+

+

 1. Przygotowanie do sesji
 2. Oświetlenie studyjne
 3. Pozycjonowanie przyszłej mamy
 4. Pozycjonowanie przyszłych rodziców
 5. Sztuka stylizowania +BONUS Jak wykorzystać kąt w studio, by zrobić nieprzeciętne ujęcia
 6. Postprodukcja
 7. Obróbka B&W
 8. Jak rozwiać materiał na sesji pracując w pojedynkę

Zobacz, co Cię czeka po dołączeniu do Kursu:

5 LUB 8 merytorycznych lekcji

Postprodukcja

Bonusy ułatwiające pracę fotografa

Wiedza w pigułce (prawie 6 godzin samych konkretów)

Wsparcie merytoryczne

Widoczne efekty

Pomysły na łatwe i tanie stylizacje

Zdecydowałaś już, który pakiet wybierzesz?

Przypomnę Ci, co zyskasz inwestując w kurs:

O

Po przerobieniu kursu zyskasz nowe umiejętności. Twoje klientki to zauważą! I jeszcze chętniej będą umawiały się do Ciebie na sesje!

Wierne klientki

Większe zarobki

Więcej klientek to więcej pieniędzy! Pamiętaj jednak, że wyższy poziom robienia zdjęć pozwoli Ci podnieść również ceny swoich sesji!

O

Kiedy już poznasz moje sposoby na przeprowadzenie sesji, poczujesz "mam tę moc"! Będziesz robić zdjęcia jak natchniona. Już nigdy się nie zawahasz przy klientce, a ona będzie się czuła w Twoim towarzystwie bezpiecznie, wiedząc, że jest u profesjonalistki.

Pewność siebie

O

Więcej czasu dla siebie i rodziny

Robiąc sesje za wyższą stawkę, szybko zorientujesz się, że możesz ich robić mniej, a odzyskany czas przeznaczysz na stęsknioną rodzinę lub przyjemności!

O

Przekażę Ci wszystkie swoje obróbkowe tricki! Twoje zdjęcia nabiorą niepowtarzalnego charakteru. Zobaczysz, że obróbka wcale nie musi trwać aż tyle czasu.

Magię na ujęciach

O

Kalendarz zapełniony na wiele miesięcy do przodu

Klientki widząc piękne zdjęcia, które wykonujesz, będą zabiegały o to, żeby dostać się do Ciebie na sesję. Nie będziesz musiała o nie zabiegać, a daty w Twoim terminarzu będą zapełniały się nie wiadomo kiedy! A to wszystko dzięki temu, że zadowolone klientki będą polecały Twoje usługi swoim koleżankom.

O

Dzięki dostępowi do zamkniętej grupy na Facebooku będziesz miała możliwość zadawania pytań mi, ale również innym kursantom. A kto jak nie oni będą potrafili Cię wesprzeć?

Przynależność do elitarnego grona kursantów

O

Chcę ten kurs!

Być może zastanawiasz się...

Dopiero zaczynam – czy kurs będzie dla mnie zrozumiały i dobry?

Jeśli dopiero zaczynasz - to kurs będzie dla Ciebie idealnym początkiem. Jest on stworzony bardzo prosto i praktycznie. Opowiadam w nim bardzo dokładnie wszystkie aspekty. Rozwieje on Twoje wątpliwości i obawy dotyczące pracy w studio, oświetlenia i sprzętu fotograficznego. Ponadto kurs pokaże Ci, jak w łatwy i przystępny sposób tworzyć piękne stylizacje i piękne obrazy dla twoich wyjątkowych klientów. Dowiesz się jak pracować z mamami i parami na sesji, jakie polecenia i komplementy mówić – by czuli się swobodnie. Poza tym zobaczysz, jakich funkcji najlepiej nauczyć się w Lightroom i Phostoshop – by Twoja obróbka była szybka, skuteczna i piękna. Kurs jest świetną inwestycją, gdyż dzięki niemu zaoszczędzisz ważny dla siebie czas na rozwój!

Pracuję już kilka lat - czy znajdę w kursie coś dla siebie?

Tak. Jeśli jesteś już na rynku, to zapewne masz już swoje know how. Dobrze jeśli zderzy się ono z moim. Dzięki temu – będziesz mogła zweryfikować swoją wiedzę, zobaczyć co robisz świetnie, a gdzie warto by było trochę podciągnąć, w co zainwestować. W kursie, oprócz zagadnień praktycznych, znajdziesz również inspirację – która pomoże Ci nabrać nowego spojrzenia i nowego wiatru w twoje skrzydła. Dzięki temu zyskasz nowe spojrzenie i nowe pomysły, które pomogą Ci wyróżnić się na rynku.

Jak szybko zwróci mi się kurs?

Koszt kursu w wersji GOLD to 1399 zł brutto. Przeciętna sesja ciążowa to koszt 700 zł. Zatem kurs zwróci ci się już po 2 sesjach, a Twoi klienci będą oczarowani Twoją wiedzą i nowym, kreatywnym podejściem. Pamiętaj! Rozwój to Twój obowiązek, który kształtuje Cię jako fotografa!

Czego konkretnie nauczę się z kursu?

Nauczysz się, jak rozmawiać z klientami, jak projektować sesję, jak manipulować światłem w studio, jak pracować z przyszłą mamą i parą. Jakie komunikaty przekazywać przyszłej mamie, by poszła dokładnie tą drogą, którą chcesz. Jak tworzyć piękne surowe kadry, by następnie w programach graficznych zrobić z nich perełki. Nauczysz się drogi od powstania wizji do kreowania własnych pięknych obrazów.

Czy w kursie pokazana jest przykładowa sesja zdjęciowa?

Tak, oczywiście. Przez ponad 3 godziny – dokładnie krok po kroku pokazuję Ci moją pracę studyjną. Jak pracuję z moją modelką, jakiego oświetlenia używam, jakich teł, jakich stylizacji. Jak kreuję swoje wyjątkowe obrazy. Wszystko przedstawione jest bardzo prosto – byś jak najwięcej mogła zobaczyć. W kursie występują trzy różne przyszłe mamy – więc możesz podejrzeć naszą pracę od podszewki.

Czy w kursie pokazana jest obróbka graficzna?

Tak - w module 6 - przez ponad godzinę – pokazuję Ci trzy zrobione w trakcie kursu zdjęcia, które krok po kroku przygotowuję na Twoich oczach – doprowadzając je do efektu – jaki widzisz na moich social mediach. W trakcie tej godziny pracuję w Adobe Lightroom i Photoshop. Moduł 6 dostępny jest w pakiecie Gold i Platinum.

Czy w kursie ukazane jest pozycjonowanie przyszłej mamy?

Tak – w module nr 3 – mamy sesję pokazową. W trakcie tej sesji kamera stoi za mną - więc masz cały podgląd do tego, jak instruuję swoją modelkę, co do niej mówię i jak z nią pracuję – by uzyskać to, czego potrzebuję. W trakcie tej sesji wykonujemy płynnie ponad 30 różnych póz, które będziesz mogła sobie wydrukować – by zabrać je ze sobą na własną sesję. Pozy, jakie pokazuje – to pozy siedzące, stojące i leżące.

Czy w kursie ukazane są „tanie” sposoby na stylizację przyszłej mamy?

Oczywiście! Wiesz, że właśnie takie najbardziej uwielbiam – więc postarałam się o to, by cię zainspirować i pokazać Ci kilka moich sposobów na wyjątkowe kreacje.

Dlaczego dostęp do kursu jest tylko na rok?

To wystarczający czas do zapoznania się ze wszystkim, co Ci oferuję. Czuję się odpowiedzialna za to, abyś nauczyła się jak najwięcej! A nie nauczysz się, jeśli go nie przerobisz ;) Zauważyłaś może, że najczęściej najwięcej robimy, kiedy mamy ustalony ostateczny termin? Z doświadczenia wiem, że kursanci, którzy mają szkolenie na zawsze, przeważnie nie podchodzą do niego nigdy.

Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Niezależnie od tego, kiedy kupisz kurs, czy pierwsze czy ostatniego dnia sprzedaży, dostęp otrzymasz od razu po zakupie! Bardzo mi zależy na tym , aby każdy kursant mógł od razu po realizacji zamówienia zacząć korzystać z kursu <3

Czy będę umiała się poruszać po platformie kursowej?

Poruszanie się po platformie jest dziecinnie proste :) Jeżeli potrafisz obsługiwać telewizor, smartfon, a aparat fotograficzny tym bardziej, to kurs nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Jego układ jest bardzo przejrzysty i wygodny, a nawigacja w bocznym menu ułatwia poruszanie się między modułami.

Czy mogę zapłacić później lub na raty? Jakie są formy płatności?

Jeżeli w tym momencie nie dysponujesz środkami na zakup kursu - wybierz przy składaniu zamówienia opcję zapłaty tradycyjnym przelewem bankowym. Na opłacenie zamówienia masz dwa tygodnie od jego złożenia! Zdążysz jeszcze "machnąć" kilka sesji ;) Do wyboru masz płatności online lub przelew tradycyjny.


Dlaczego mogę kupić kurs tylko do 9 marca?

Bardzo dobre pytanie ;) Bardzo zależy mi tym, aby kursanci wynieśli jak najwięcej wiedzy z tego szkolenia online. Zaraz po zakończeniu sprzedaży oddaję się Wam całkowicie na grupie - odpowiadam na pytania, prowadzę live'y, po to, żebyście maksymalnie jak najwięcej się nauczyli. Nie byłoby to wykonalne, gdyby kurs był sprzedawany w "trybie ciągłym".

Nie mam więcej pytań - kupuję Kurs!

1399 zł

SILVER

GOLD

PLATINUM

 1. Przygotowanie do sesji
 2. Oświetlenie studyjne
 3. Pozycjonowanie mamy
 4. Pozycjonowanie rodziców
 5. Sztuka stylizowania +BONUS Jak wykorzystać kąt w studio, by zrobić nieprzeciętne ujęcia
 6. Postprodukcja
 7. Obróbka B&W
 8. Jak rozwiać materiał na sesji

Dostęp do modułów 1-8

13 BONUSÓW

 1. Tutorial "Suknia z tiulu"
 2. Tutorial "Suknia z jersey'u"
 3. Plan sesji do druku
 4. Wywiad dla klientki
 5. Zestaw póz dla mamy
 6. Zestaw póz dla pary
 7. Zestaw póz w rogu ściany
 8. Tworzenie teł fotograficznych
 9. Palety kolorów
 10. E-book "Studyjna fotografia ciążowa"
 11. 20 artystycznych plakatów
 12. Grupa na FB
 13. Dodatkowe webinary online
Kupuję pakiet GOLD

Dostęp do modułów 1-5

 1. Przygotowanie do sesji
 2. Oświetlenie studyjne
 3. Pozycjonowanie mamy
 4. Pozycjonowanie rodziców
 5. Sztuka stylizowania
  +BONUS Jak wykorzystać kąt w studio, by zrobić nieprzeciętne ujęcia

1099 zł

 1. Tutorial "Suknia z tiulu"
 2. Tutorial "Suknia z jersey'u"
 3. Plan sesji do druku
 4. Wywiad dla klientki
 5. Zestaw póz dla mamy
 6. Zestaw póz dla pary
 7. Zestaw póz w rogu ściany
 8. Palety kolorów
 9. E-book "Studyjna fotografia ciążowa"
 10. 20 artystycznych plakatów

10 BONUSÓW

Kupuję pakiet SILVER

Dostęp do modułów 1-8

 1. Przygotowanie do sesji
 2. Oświetlenie studyjne
 3. Pozycjonowanie mamy
 4. Pozycjonowanie rodziców
 5. Sztuka stylizowania +BONUS Jak wykorzystać kąt w studio, by zrobić nieprzeciętne ujęcia
 6. Postprodukcja
 7. Obróbka B&W
 8. Jak rozwiać materiał na sesji

13 BONUSÓW

 1. Tutorial "Suknia z tiulu"
 2. Tutorial "Suknia z jersey'u"
 3. Plan sesji do druku
 4. Wywiad dla klientki
 5. Zestaw póz dla mamy
 6. Zestaw póz dla pary
 7. Zestaw póz w rogu świany
 8. Tworzenie teł fotograficznych
 9. Palety kolorów
 10. E-book "Studyjna fotografia ciążowa"
 11. 20 artystycznych plakatów
 12. Grupa na FB
 13. Dodatkowe webinary online


1999 zł

Ograniczona ilość miejsc!


2 GODZINY KONSULTACJI

Kupuję pakiet PLATINUM