Kurs wakacyjny z matematyki

Co zyskasz wykupując ten kurs?

Spokojną głowę

Kurs jest zrealizowany tak, że w ciągu 9 spotkań omówimy podstawy, które koniecznie musisz znać, aby na spokojnie wejść w klasę maturalną i rozpocząć przygotowania do bardzo ważnego egzaminu, jakim jest matura. Po tym kursie poczujesz ulgę, dzięki opanowaniu kluczowych podstaw materiału wymaganego na maturę.

Mój mentoring

W każdym momencie możesz zadać mi pytanie, bo dla moich kursantów jestem dostępna prawie 24/7, serio. Zawsze możesz do mnie napisać z zadaniem, którego nie rozumiesz lub prośbą o wsparcie czy radę. Prowadzę Cię za rękę aż do matury!

Opanujesz podstawy

W kursie przedstawię Ci wiele cennych wskazówek i sprytnych metod na zadania OD PODSTAW. Dzięki temu rozjaśni Ci się wiele zadań, które być może do tej pory były dla Ciebie niezrozumiałe.

Ciągłe wsparcie

Na grupie dla kursantów, do której dostęp otrzymasz, możesz zapytać o dowolne zadanie, a pomocą służą Ci inni kursanci oraz ja. Najlepiej uczymy się pomagając innym!
Ps. Atmosfera i pomoc na grupach moich kursantów to SKARB!

Ten kurs jest dla osób, które

Co otrzymujesz?

9 spotkań NA ŻYWO

Zajęcia tego kursu odbywają się na żywo. Po zakupie otrzymasz informację o tym gdzie znajdziesz link do spotkań. Jeśli godzina Ci nie pasuje - nie musisz być na zajęciach na żywo! Z każdego spotkania otrzymujesz nagranie na platformę!

Checklistę

Każda kursantka otrzyma ode mnie checklistę, dzięki której może kontrolować, czy wykonała wszystko z danego tematu. Możesz sobie ją wydrukować i uzupełniać. Będziesz miała pewność, że o niczym nie zapomniałaś!

Dostęp do nowoczesnej platformy

Po zakupie automatycznie otrzymujesz dostęp do platformy, na której znajdą się wszystkie komunikaty, lekcje i materiały. Możesz z niej korzystać na komputerze, na tablecie lub na telefonie. W każdym miejscu i o każdej porze!

Mnóstwo przydatnych materiałów

Kolorowe notatki, karty pracy, uzupełnione prezentacje, zadania domowe, rozwiązania zadań domowych - to wszystko w PDF otrzymuje każda kursantka. Łącznie ponad 150 stron! Z takimi materiałami nauka matematyki staje się dużo przyjemniejsza!

Autorskie notatki

Kolorowe autorskie notatki do każdego tematu. Umieściłam w nich wzory, również te, których nie ma w karcie wzorów oraz moje wskazówki. Idealne rozwiązanie dla wzrokowców!

3.07 – liczby, procenty
5.07 – potęgi i pierwiastki
7.07 – logarytmy
10.07 – wyrażenia algebraiczne, wzory skróconego mnożenia
12.07 – wyrażenia wymierne, wartość bezwzględna
14.07 – równania, układy równań
17.07 – nierówności
19.07 – funkcje – wprowadzenie cz. I
21.07 – funkcje – wprowadzenie cz. II

FAQ
najczęściej zadawane pytania

Wystarczy, że wejdziesz w ten link i „zakupisz” darmowy produkt „Lekcja próbna – logarytmy”. Utworzy Ci się automatycznie konto kursanta i otrzymasz dostęp do platformy. Tam znajdziesz wszystkie materiały i nagrania z zadań. Poczujesz się jak moja kursantka! 🙂

Pewnie! Pytania możesz zadawać na czacie podczas spotkań na żywo, na grupie na messengerze lub bezpośrednio do mnie.

Dostęp do kursu otrzymujesz na równiutki rok – 365 dni.

Tak, przy przejściu do płatności za zamówienie pojawia się opcja płatności na raty. Jeśli nie chcesz dokonywać płatności ratalnej przez bank, napisz do mnie wiadomość i płatność rozłożymy na dwie raty.

Absolutnie nie! Kurs jest zaplanowany tak, że trwa tylko 3 tygodnie, więc zostaje Ci prawie 7 pełnych tygodni błogiego relaksu i odpoczynku. Bez problemu możesz połączyć przyjemne z pożytecznym 🙂

Przeczytaj opinie moich kursantek!

Przewiń do góry