Kursy maturalne
z matematyki. Przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej.

Opracowałam autorskie kompleksowe kursy, które przygotują Cię do matury podstawowej lub rozszerzonej z matematyki.

0
kursantów
100
godzin indywidualnych korepetycji
5000
obserwujących na IG
8000
obserwujących na Tik Toku
Zmień swoje nastawienie do matematyki

Nie zwlekaj, wybierz kurs dla siebie już dziś!

Kursy maturalne
nowa formuła

Kursy przygotowujące w nowoczesny i kreatywny sposób do matury z matematyki zgodne z nową podstawą programową. Ze mną nie będziesz uczyła się niczego na pamięć. Stawiam na zrozumienie poprzez logiczne myślenie i łączenie faktów. Zobaczysz, jakie to proste!

Przeczytaj opinie moich kursantów!

Jeśli chcesz przeczytać więcej opinii, to zapraszam Cię na moje wyróżnione Instagram stories, stronę e-korepetycje.net lub moją wizytówkę Google

Doskonała
Na podstawie 140 opinii
Julia Patrzek
Julia Patrzek
2023-08-15
Sympatycznie prowadzone lekcje i ładna oprawa graficzna całości, polecam serdecznie!
Yamaha r6
Yamaha r6
2023-07-25
Byłam na kursie wakacyjnym i nie żałuję, że sie na to zdecydowałam. W ciągu wszystkich zajęć zrozumiałam wiecej niż przez ostatnie 3 lata nauki w szkole. Wszystko było bardzo zrozumiałe i przyjemne. Natalia była bardzo cierpliwa i tłumaczyła jeśli czegoś nie rozumiałyśmy. Bardzo polecam ❤.
Alicja Karasek
Alicja Karasek
2023-07-25
Byłam uczestniczką kursu wakacyjnego i jestem zachwycona!🥰Dla mnie matematyka zawsze była zmorą, i nie miałam najlepszych ocen, a Natalia sprawiła, że nawet się polubiłam z matmą i dzięki motywacji Natalki rozwiązywałam wszystkie zadania systematycznie❤️Dodatkowo Natalka świetnie uczy oraz tłumaczy! Już wiem, że do matury w tym roku przygotuję się z kursem całorocznym Natalki😍 Polecam serdecznie!
Maria Caputa
Maria Caputa
2023-07-25
Bardzo polecam! Najlepiej wydane pieniądze w życiu! Każde zajęcia były dopracowane, a każdy temat świetnie wyjaśniony- Natalka na każdym etapie upewniała się, że wszystko rozumiemy. Na zajęciach rozwiązywaliśmy zadania maturalne, których wcześniej się bałam, a dzięki kursowi siedziałam nad nimi z kawką. Notatki, które dostajemy są jasne i przejrzyste. Natalia to najlepsza nauczycielka matematyki, jaką kiedykolwiek miałam!
Wiktoria R
Wiktoria R
2023-07-11
Bardzo polecam! ❤️❤️❤️ Super przygotowanie, materiał, zadania i wszystko doprecyzowane. Natalia super tłumaczy, jeszcze nigdy tak nie rozumiałam matematyki, jak wtedy. 😆 Pełen profesjonalizm. 💯 Na maturę poszłam pewna że zdam. I miałam Rację! 😎 Wcześniej o takim wyniku nawet nie marzyłam, chciałam tylko zdać, ale po powtórce last minute to się zmieniło. 🤗 Dziękuję bardzo! 💖💖💖
Jagoda Kucharz
Jagoda Kucharz
2023-04-29
Odkryłam Natalię już jakiś czas temu a tydzień przed maturką postanowiłam ugruntować swoją wiedzę na powtórce last minutę! 6 godzin na powtórce maturalnej zleciało jak 2h, a wiedza i ilość informacji niemożliwa. Natalia jest niesamowita, a po tym spotkaniu mogę powiedzieć że lubię się z matematyką, dziękuję i polecam każdemu ! <3
Ola foryś
Ola foryś
2023-04-29
Wartościowa powtórka dziękuję
Emilia Kwiatkowska
Emilia Kwiatkowska
2023-04-29
Pani robi genialną robotę! Uczestniczyłam w powtórce maturalnej, 6 godzin nauki było przyjemnością (co jest rzadkością), masa cennej wiedzy przekazana w przyjazny sposób.

FAQ
najczęściej zadawane pytania

Wystarczy, że wejdziesz w ten link i „zakupisz” darmowy produkt „Lekcja próbna – logarytmy”. Utworzy Ci się automatycznie konto kursanta i otrzymasz dostęp do platformy. Tam znajdziesz wszystkie materiały i nagrania z zadań. Poczujesz się jak mój kursant! 🙂

Kursy z nowej formuły odbywają się na żywo i jeśli ktoś nie może się pojawić na zajęciach, to otrzymuje nagranie i wszystkie materiały na platformę. Dostęp do platformy otrzymuje każdy kursant po zakupie.

Jeśli zdecydujesz się na zakup kursu całorocznego z nowej formuły (czyli dla uczniów po podstawówce), to pytania możesz zadawać na czacie podczas spotkań na żywo, na grupie na messengerze lub bezpośrednio do mnie.

Tak, przy przejściu do płatności za zamówienie pojawia się opcja płatności na raty. Jeśli nie chcesz dokonywać płatności ratalnej przez bank, napisz do mnie wiadomość.

Matura z matematyki dla każdego

Kursy prowadzone są przez doświadczoną korepetytorkę – Natalię Karczmarzyk, która nie tylko przekazuje wiedzę w przystępny sposób, ale także dba o przyjazną i spokojną atmosferę podczas kursu. Przy mnie nie musisz się bać zadać pytania i nigdy nie usłyszysz ode mnie „To już powinnaś umieć!”. Zadania maturalne, umiejętność analitycznego myślenia, korzystania z karty wzorów czy kalkulatora – te wszystkie aspekty poruszam na kursach. Nie bez powodu nazwane są kompleksowymi. Kursy opierają się na nowoczesnych metodach nauczania jak i tych starych, które po prostu sprawdzają się od lat. Dzięki zastosowanym metodom znacznie szybciej przyswoisz wiedzę i zostanie zapamiętana przez Ciebie na dłużej. Kursanci nie muszą martwić się, czy nie pominęli czegoś z podstawy programowej oraz czy wyrobią się z powtórkami przed maturą. Ja dbam o to za Was! Dzięki uporządkowanemu tokowi nauki, solidnych powtórkach i możliwości sprawdzenia swojej wiedzy, nauka jest niezwykle skuteczna. Po pierwszych spotkaniach z kursów uczniowie zawsze czują się zaopiekowani i poprowadzeni „za rączkę” aż do matury! 


Kurs maturalny z matematyki stworzony z myślą o Tobie

Chcesz odpowiednio przygotować się do ważnego egzaminu? Szukasz sposobu, aby poszerzyć swoją wiedzę i zyskać nowe umiejętności? Przygotowanie do matury z matematyki jest łatwiejsze, niż Ci się wydaje! Już dziś przekonaj się, że za sprawą profesjonalnie przeprowadzonego kursu maturalnego online zdobędziesz informacje niezbędne do dobrego napisania każdego ważnego testu. Dowiesz się, jak rozwiązać najtrudniejsze zadania oraz wykorzystać w praktyce teorię ze szkolnych podręczników.

Zagwarantuj sobie miejsce na wymarzonych studiach dzięki wysokiemu wynikowi z egzaminu. Kurs maturalny z matematyki prowadzony online jest komfortowym i przystępnym rozwiązaniem dla każdego. Zdobędziesz niezbędną wiedzę bez konieczności wychodzenia z domu. Zaoszczędź czas i zapomnij o dojazdach do korepetytora. Odpowiednie przygotowanie jest możliwe bez żmudnych i powtarzalnych metod. Przekonaj się, że matematyka jest dla każdego! Matura stanie się łatwiejsza dzięki lekcjom dostosowanym do Twoich możliwości. Skontaktuj się już dziś!

Przewiń do góry